Naturigin

Naturigin juuksevärvid nüüd veelgi puhtama koostisega!

Taani bränd Naturigin pakub looduslike koostisosadega püsijuuksevärve kasutades professionaalseid koostisaineid, mis võimaldavad saavutada täiusliku tulemuse, seejuures jättes välja niipalju kahjulikke kemikaale kui võimalik. Nii saavad nad tagada, et toode sisaldab nii palju kergeid orgaanilisi ja looduslikke koostisosi kui võimalik, kahjustamata seejuures toodete toimet ja funksionaalsust. Naturigin juuksevärvid ei sisalda ammoniaaki, resortsinooli, SLS ega parabeene, küll aga sisaldavad Ecoserdiga sertifitseeritud orgaanilisi sidruni ja mandariini eeterlikke õlisi ja veel kümmet erinevat puhast ja õrna looduslikku ekstrakti ja õli, mis kaitsevad juukseid värvimise käigus ning lisavad läiget ja toitaineid. Naturigin juuksevärvid sobivad kõigile juuksetüüpidele, kattes suurepäraselt ka hallid juuksed. Värvipalett kosneb 19 erinevast rikkalikust toonist pakkudes võimalust särada nii kuldsetel blondidel kui ka eebenipuu toonidel.
Lisaks NATURIGIN looduslike koostisosadega püsijuuksevärvidele saavad kõik loodustoodete austajad ennast hellitada ka NATURIGIN ja NATULIQUE Ecoserti märgisega juuksehooldustoodetega. NATURIGIN pakub lahendust värvitud juustele ja NATULIQUE sarja tooted on mõeldud igapäevaseks hoolduseks. Tegemist on tõelist kvaliteeti pakkuva looduskosmeetikamärgiga, mille valikust leiab lisaks šampoonidele ja palsamitele ka looduslike koostisosadega juukseviimistlustooteid. Nüüd on võimalus ka viimistletud soenduid armastavatel klientidel end naturaalsel ja juukseid kahjustamata viisil kaunistada.

Müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Tradehouse ja Apotheka Beauty T1 kauplustes, Mustamäe tee Mahemarketis, Saaremaa, Jõgeva ja Keila Rõõmu Kaubamajas, Paide Kaubakeskuses, Beautyfor kaupluses, Mylook.ee, Veganshop.ee, Hansapost.ee ja Roserii.ee veebipoes , ProuaRosen kauplus.

Näitan 1–8 / 20 tulemusest