Galathea OÜ on asutatud 2011.a. Ettevõtte põhitegevuseks on erinevate kosmeetikatoodete maaletoomine ning hulgimüük Eestis.

Brändide vaikul oleme lähtunud eelkõige usaldusväärsusest ning toodete kõrgest kvaliteedist. Firma üheks oluliseks suunaks on pakkuda oma klientidele tervisesõbralikku looduskosmeetikat. Pakume laias valikus juukse- ja nahahooldusvahendeid, suuhooldustooteid, päevitustooteid, juuksevärve, meigitooteid, kosmeetikakotte, peegleid ning erinevaid kosmeetika aksessuaare.

Galathea OÜ kaubamärkide valikusse kuulivad: DR ORGANIC (Inglismaa), NATURIGIN (Taani), KONJAC SPONGE (Inglismaa), MARVIS (Itaalia), SPA SIAM (Tai), DERMASEL (Saksamaa), GREENLAND (Holland), BOTTEGA VERDE (Itaalia), HARBOR (Itaalia), TREFFINA (Holland), MISS COP (Prantsusmaa), PRORASO (Itaalia), CALENA (Saksamaa).

Meie koostööpartnerid : Tallinna ja Tartu Kaubamaja, I.L.U. Ilupoed Tallinnas, Tartus ja Pärnus, Stockmann Kaubamaja, Rosalind kauplused Tallinnas ja Tartus, veebipood MyLook ja Roserii, Saaremaa Kaubamaja, Rõõmu Kaubamaja, loodustoodete apteek Eliksiir, mahemarket Parim Pood, Nõmme turu peamaja looduskosmeetika kauplus, Oriental House Relaxing Studio salong  ja paljud kaubamajad ning kosmeetikakauplused üle Eesti.


banner