Greenland

Hollandi kaubamärgi GREENLAND eesmärgiks on toota kõrgekvaliteetseid, looduslikult puhastel komponentidel põhinevaid kehahooldustooteid. Püsisortimenti kuulub üle 50 erineva toote, millele lisandub igal aastal uusi hõrgutavaid kehahellitajaid.
Greenland on alati eriline ka pakendi poolest, mille atraktiivne kujundus on pärjatud „FINAT LABEL AWARD“ auhinnaga kahel korral, kosmeetika kategoorias.
Greenland moto – Tõeline lõhn võib muuta meie tundeid!
Fruit Emotion tootekollektsiooni tooted põhinevad kahel erineval eeterlikul õlil, mille võrratu kooslus annab tõelise naudingu nii ihule kui hingele. Fruit Emotion 5 erinevat lõhnakokteili kahest eeterlikust õlist (laim-vanilje,kookos-mandariin, papaia-sidrun, pitaia-valge tee, greip-ingver), mille eesmärk on lõõgastada, ergutada, kosutada ja värskendada Sinu keha ja meeli. Sügavalt niisutavad komponendid pinguldavad ja hoiavad naha väljanägemise kauni ning noorusliku.
Greenland top toodeteks on kujunenud võrratud huulepalsamid, mille valikut täiendavad nüüd ka toonitud versioonid.

Müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas, I.L.U.Rocca al Mare kaupluses, Tradehouse kauplustes, veebipoes MyLook.ee, Hansapost ja Veganshop, ProuaRosen kauplus.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.